ZABUN YİNE Mİ IŞINLANDI ?
Haber
04 Nisan 2021 - Pazar 12:10
 
ZABUN YİNE Mİ IŞINLANDI ?
Isparta'da besin mensupları yalanları !...
SİYASET Haberi
ZABUN YİNE Mİ IŞINLANDI ?

Ak Parti Isparta İl Başkanı Osman ZABUN varlığı ile yokluğu arasında hiç fark olmaksızın yıllarca yürüttüğü başkanlık süresini Kasım 2020'de yapılan Ak Parti İl kongresinden sonra ali cengiz oyunlarıyla engelledikleri Salim Nuri GÜNTAÇ'ın 2. listesinden itibaren kongre süreci sağlığının bozulmasına sebep olmuştur.

''Duvarı nem ADAMI gam yıkar'', atasözünde ifade edildiği gibi Sn. ZABUN'un psikolojisi bozulmuş akut lösemi (kankanseri) tanısıyla acilen SDÜ Tıp Fakültesi hastanesinden ambulans uçakla Ankara Medicalpark hastanesine kaldırıldıktan sonradırki bir türlü eski sağlığına kavuşamadığı bilgilerine ulaştık.

 

Haber Akdeniz'in edindiği kulis bilgilerine göre Sn. ZABUN en az Ağustos 2021 tarihine kadar bir ay Isparta'da bir ay Ankara'da olmak üzere tedavisi devam edecektir. Ağustos'dan sonra ise doktorların vereceği karar ile yeni bir tedavi sürecine geçilecektir. Osman ZABUN bilindiği gibi devletin iki korumasıyla dolaşmaktadır. ( can ve mal emniyeti için )

Osman ZABUN'un ayak altını öpen ve yalakalığını savunan besin mensuplarının kamuoyundan sürekli gizleyerek yürüttükleri algı politikasını bizde Haber Akdeniz olarak esefle kınıyoruz.

Bir gün gelecek ayak altı öpen ve yalakalığa devam eden o besin mensupları hakkında da tüm kamuoyunu aydınlatacağımız günler yakındır.

Bir kere Osman ZABUN Isparta'nın ekonomik ve kültürel değerlerinin ilerlemesi ve yükselmesi için kendisine faydadan başka ne yaptığıda ortadadır.

Kasım 2020 Isparta Ak Parti İl kongresinden önce Haber Akdeniz olarak yapmış olduğumuz anketlerde Osman ZABUN ilk beşe zor girerek herşeyin gerçek yüzü ortaya çıkmıştır. Osman ZABUN kamu bankalarının ( HALK - ZİRAAT - VAKIF ) ve SGK, BAĞKUR, TOROSGAZ avukatlığını yaparken son olarak TKDK 'dan ön ödemeli ( avanslı ) yüklü miktarda bir hibe krediyi hanımı üzerinden mantar çiftliği için temin etmiştir. Yine oğlunun avukat olarak Ipsarta belediyesinde iki seneden fazla görev yapmakta olmasına rağmen son birkaç aydır Sn. başkan BAŞDEĞİRMEN'e karşı kurulan kumpasçılar, rantçılar, anayasal teminat altına alınan özel hayatına dil uzatanlara, itibarsızlaştırma operasyonu peşinde koşanlara karşı başkan BAŞDEĞİRMEN'nin yanında olduğuna dair bir açıklamanın bugüne kadar olmayışı düşündürücüdür. Kamuoyunun beklentisi, Osman ZABUN sağlığını düşünüyorsa, stresten uzak kalmalı ve derhal başkanlık koltuğunu bırakmalıdır.

 

 

NOT: Bizde Haber Akdeniz olarak Sn. ZABUN'nun bir an önce sağlığına kavuşmasını rabbimizden temenni ederiz.

Sağlığına kavuştuktan sonra By-lock dosyalarıyla alakalı kendisiyle röportaj yapmak isteriz.

Geçmiş olsun Sn. ZABUN.

Kaynak: (HABER AKDENİZ) - HABER AKDENİZ Editör: Mehmet Ali ÇELİK
Etiketler: ZABUN, YİNE, Mİ, IŞINLANDI, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı