YAPI KREDİDEN KARŞILIKSIZ 1750 LİRA
Haber
14 Nisan 2021 - Çarşamba 10:29
 
YAPI KREDİDEN KARŞILIKSIZ 1750 LİRA
Yapı Kredi Bankası duyurdu:1 Nisan -31 Mayıs tarihleri arasında başvuru yapana karşılıksız 1.750 TL verilecek!
EKONOMİ Haberi
YAPI KREDİDEN KARŞILIKSIZ 1750 LİRA

Yapı Kredi Bankası 1 Nisan -31 Mayıs tarihleri arasında başvuru yapana karşılıksız 1.750 TL verileceğini duyurdu. Emeklilere yapılacak olan ödemeden faydalanmak isteyenlerin maaşını Yapı Kredi bankasından alması gerekiyor. İşte Yapı Kredi Baankası 2021 emekli promosyon kampanyası ile ilgili detaylar…

Türkiye’de emekli vatandaşlara bankalar tarafından promosyon ödemeleri yapılıyor. Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi üzerinden 2021 promosyon ödemesine ilişkin yazılı açıklamada bulundu. Banka SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklilerine maaşlarını şubelerinden çekme sözüne karşılık 1.750 TL’ye varan karşılıksız ödeme yapacağını bildirdi.

1.750 TL’ye Varan Nakit Promosyon Kampanyası

1 Nisan 2021 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında emekli maaşını üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 1.750 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabileceklerdir.

 

Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1500 TL’ye kadarsa 1.200 TL, 1500 TL-2500 TL arasındaysa 1.500 TL, 2500 TL’nin üzerindeyse 1.750 TL nakit promosyon ödenir.

1.750 TL’ye varan promosyon kampanyası kapsamında promosyon başvurusu işlemleri Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubelerimiz aracılığı ile yapılabilir.

Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) birden fazla gelir/aylık ödemesi alınıyor olması durumunda ödenecek promosyon tutarı, koşulların sağlandığı tarih itibarıyla, Banka aracılığı ile yatan en son gelir/aylık tutarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

 

Nakit promosyon ödemesi üç yıl için peşin olarak yapılır ve üç yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra üç yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon verilmez.

Nakit promosyonun ödendiği tarihten itibaren üç yıl içerisinde; herhangi bir sebeple gelir/aylığın farklı kuruma taşınması ya da SGK tarafından gelir/aylık ödemesinin kesilmesi durumunda Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın ödenen toplam promosyon tutarı şartın bozulduğu tarih esas alınmak suretiyle taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.

Maaşımı Yapı Kredi Bankası’ndan nasıl alabilirim?

Yapı Kredi müşterisi iseniz sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın şubemize uğrayabilir, 444 0 444 / 0850 222 0 444’ten Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilir veya Bireysel İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil, e-Devlet kanallarından SGK emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyabilirsiniz.

Yapı Kredi müşterisi değilseniz e-Devlet veya SGK Müdürlükleri vasıtasıyla SGK emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyabilirsiniz.

Yeni emekli olacaklar için; SSK veya Bağ-Kur‘dan emekli olacaksanız e-Devlet / SGK Müdürlüklerine yapacağınız başvuruda, Emekli Sandığı’ndan emekli olacaksanız çalışmakta olduğunuz kuruma ileteceğiniz emeklilik başvurusu dilekçesinde Yapı Kredi’yi tercih edebilirsiniz.

Kaynak: Editör: Ahmet ÇELİK
Etiketler: YAPI, KREDİDEN, KARŞILIKSIZ, 1750, LİRA,
Yorumlar
Haber Yazılımı