Vali Arslantaş Merkeze Bağlı Köy Muhtarları İle Bir Araya Geldi
Haber
16 Ekim 2020 - Cuma 09:29
 
Vali Arslantaş Merkeze Bağlı Köy Muhtarları İle Bir Araya Geldi
Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclis Toplantısı sonrası Merkeze bağlı Köy muhtarları ile bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi.
BURDUR Haberi
Vali Arslantaş Merkeze Bağlı Köy Muhtarları İle Bir Araya Geldi

Öğretmenevi Bahçesinde açık alanda gerçekleşen buluşmada, pandemiyle mücadelenin önemine vurgu yapan Vali Arslantaş, alınan tedbirleri uygulanması sürecinde yaptıkları katkılar dolayısıyla bütün muhtarlara teşekkür ederek, mücadelenin kararlılıkla sürdürüleceğini ifade etti.

 

Köylerimizle ilgili sorunlarınız ve taleplerinizi yazılı olarak iletebilmeniz için arkadaşların vereceği köy talep formlarının kendisine ulaşacağını belirten Vali Arslantaş, bunun haricinde söz almak isteyen arkadaşlara sırayla söz vereceklerini belirtti.

 

Kısa süre önce “Merkeze bağlı İğdeli ve Kayaaltı Köyleri ile Çeltikçi İlçemizde Kuzköy’ün karantinaya alındığını belirten Vali Arslantaş, zaman zaman vakaların artış eğilimi gösterdiğini belirterek, ailemizin güvenliği, eşimizin, dostumuzun arkadaşımızın sağlığı sıhhati, güvenliği için lütfen İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan kararların en hassas şekilde uygulanması uyarısında bulundu.

 

Vali Arslantaş'ın konuşmasının ardından Köy muhtarları söz alarak sorun ve taleplerini dile getirdiler.

 

Toplantıya başta Vali Arslantaş olmak üzere, Vali Yardımcısı Sedat Yıldırım, İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık, İdare ve Denetim Müdürü Ramazan Şencan, Birlik Müdürü M.Cüneyt Çağman, Merkez İl Genel Meclis Üyeleri ile köy muhtarları katıldılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Arslantaş, Merkeze, Bağlı, Köy, Muhtarları, İle, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı