VALİ ARSLANTAŞ CUMHURİYET KUPASI TENİS TURNUVASININ AÇILIŞINI YAPTI.
Haber
16 Ekim 2020 - Cuma 11:04
 
VALİ ARSLANTAŞ CUMHURİYET KUPASI TENİS TURNUVASININ AÇILIŞINI YAPTI.
Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen tenis turnuvasının açılışını yaptı.
BURDUR Haberi
VALİ ARSLANTAŞ CUMHURİYET KUPASI TENİS TURNUVASININ AÇILIŞINI YAPTI.

Çekilen kuraların ardından turnuvanın açılış maçını yapan Vali Arslantaş,  Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvasına katılan bütün sporculara başarılar diledi.

 

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Tenis Federasyonu İl Temciliği tarafından organize edilen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvası ilimizde 15-18 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

8 çiftin (Baba ve kızlar adı altında) katılımıyla gerçekleştirilecek turnuvanın açılışını ve ilk maçını Vali Arslantaş yaptı.

 

Vali Arslantaş açılışta yaptığı konuşmada; Tenis Federasyonu İl Temsilciliği  ve Gençlik ve Spor İl Müdürürlüğümüz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebeti ile bir turnuva düzenlediler.


Babalar ve kızların bir araya gelerek oynayacakları bir turnuva. Bizde Burdur’a geldikten  sonra tenis raketini elimize aldık. Gösteri maçı niteliğinde ilk maçıda biz yapacağız. Ben katılan bütün sporcu arkadaşlarımıza başarılar diliyorum." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, ARSLANTAŞ, CUMHURİYET, KUPASI, TENİS, TURNUVASININ, AÇILIŞINI, YAPTI.,
Yorumlar
Haber Yazılımı