UZUN YILLARDIR UZUN YOLLARDA !...
Haber
06 Nisan 2021 - Salı 17:23
 
UZUN YILLARDIR UZUN YOLLARDA !...
Isparta petrol turizm araç filosunu yeniledi.
ISPARTA Haberi
UZUN YILLARDIR UZUN YOLLARDA !...

Isparta Petrol Turizm'in genç girişimci iş adamı, Ömer BAŞTOK seyahat ve turizm sektörünün büyük bir yarışta olduğunu dile getirdi. Bu yarışta memleketine ve turizm sektörüne elimizden geldiği en iyi hizmeti vermekten hiç bir anlamda ödün vermediklerini dile getirdi.

Sn. BAŞTOK, pandemi döneminin taşımacılık sektörüne çok büyük yara verdiğini dile getirdi. Bu süreçte bile istedikleri desteği ve sektörün sorunlarının bir türlü çözüme kavuşamadığını, fakat bunları bir bahane olarak göstermeksizin ellerinden gelenin her zaman daha da iyisini yapmaya çalıştıklarını söyledi. Bu süreçte bile filosundaki araçlarını yenilediğini ve Isparta'nın Türkiye'deki reklam yüzü olarak en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını dile getirdi.

Bizde Haber Akdeniz olarak süreci yakından takip ettiğimizi dile getirmek isteriz. Pandemi sürecinde bütün otobüs firmaları kontak kapatırken Isparta Petrol Turizm vatanperverliğini ortaya koyarak, göz göre göre zarar etmesine rağmen halkın ulaşım özgürlüğünü kısıtlamaması, sevdiklerine, işine, sorumlulukları kavuşması için Isparta ve Türkiye için elini taşın altına koymuştur.

 

HAYIRLI YOLCULUKLAR ISPARTA PETROL TURİZM

 

Kaynak: Editör: Ahmet ÇELİK
Etiketler: UZUN, YILLARDIR, UZUN, YOLLARDA, !...,
Yorumlar
Haber Yazılımı