TULUMUNA "DATOME" YAZAN HEMŞİREYE ÜNLÜ BASKETBOLCU FORMA HEDİYE ETTİ
Haber
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 16:34
 
TULUMUNA "DATOME" YAZAN HEMŞİREYE ÜNLÜ BASKETBOLCU FORMA HEDİYE ETTİ
ISPARTA Haberi
TULUMUNA

 YALÇIN ÇELEN - Isparta'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) hastalarinin bulundugu yogun bakim ünitesinde görevli Yunus Altas'i, ünlü basketbolcu Luigi Datome hediye ettigi formayla sevindirdi.

 

Isparta Sehir Hastanesi Pandemi Yogun Bakim Ünitesi'nde görevli hemsire Yunus Altas, giydigi tulumun arkasina sezon sonu Fenerbahçe Beko ile yollarini ayiran Italyan basketbolcu "Datome" ile ünlü sporcunun maçlarda kullandigi numarasi olan "70"i yazdi.

 

Altas, tulumunun fotografini sosyal medya hesabindan ünlü basketbolcu Luigi Datome'yi de etiketleyerek paylasti.

 

Binlerce begeni alan paylasima Datome, "Bu sen misin? Çok tatlisin, seninle gurur duyuyorum. Senin islerin için çok tesekkürler." yanitini verdi.

Datome, daha sonra adresini istedigi Altas'a imzali formasini gönderdi.

 

- Hiç giymeden çerçeveyle muhafaza altina aldi

 

Yunus Altas, AA muhabirine yaptigi açiklamada, hayrani oldugu basketbolcunun kendisine bu sekilde dönüs yapacagini hiç beklemedigini dile getirdi.

 

Fenerbahçe'nin 2017'de Avrupa sampiyonlugunu kazandigi formayi hediye aldigini aktaran Altas, "Çok mutlu oldum. Böylesi zor bir süreçte, bu tür bir ani olmasi benim açimdan çok güzel oldu. Moral ve motivasyonumu artirdi. Kendisi Italya'daymis. Istanbul'dan formayi isteyip, imzasini atip bana gönderdi. Benim için çok gurur verici bir tablo. Bu formadan iki tane var ve birisi benim. Hemen çerçeveyle muhafaza altina aldim. Hiç giymedim." diye konustu.

 

Isparta Sehir Hastanesi Bashekimi Feridun Rusen Keskin de salgin döneminin zorlu bir süreç olduguna dikkati çekti.

 

Saglik çalisanlarina, böyle bir moral desteginin verilmesinin çok anlamli oldugunu anlatan Keskin, "Fenerbahçe Beko ve Luigi Datome'ye bu duyarli yaklasimindan dolayi Isparta Sehir Hastanesi olarak çok tesekkür ediyoruz." ifadesini kullandi.

AA

Kaynak: Editör:
Etiketler: TULUMUNA, "DATOME", YAZAN, HEMŞİREYE, ÜNLÜ, BASKETBOLCU, FORMA, HEDİYE, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı