SAĞLIK İÇİN YAZ KAMPI
Haber
10 Ağustos 2021 - Salı 21:27
 
SAĞLIK İÇİN YAZ KAMPI
Evrensel Bilgi Araştırma ve Uygulama Derneği 13-14-15 Ağustos 2021 tarihinde Denizli Karahayıt bölgesindeki Pam Termal Otelde, “Sağlık İçin Yaz Kampı” yapacak.
YAŞAM Haberi
SAĞLIK İÇİN YAZ KAMPI

Evrensel Bilgi Araştırma ve Uygulama Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Galip Turpan, söz konusu kampla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

“Bu kampın amacı, katılımcılara bedensel zihinsel ve ruhsal arınma ve sağlık için çok değerli bilgiler vermektir. Sağlık İçin Yaz Kampı süresince akademi terapistleri kişiye özel fizyoterapi ve psikoterapi seansları yapacaktır. Her biri kendi alanında tanınmış insanların katılacağı iki panel yapılacaktır. Paneller ve diğer toplantılar Birinci Panel (13/8/2021): Şermil Üstad Muzaffer Kına, İsmail Dinçer, Can Yılmaz, Fatma Kirdibaeva, İkinci Panel: (14/8/2021): Kubilay Aktaş, Dr. Zahid Aliyev, Murat Barutçuoğlu, Taliz Talen Ayrıca Şermil Üstad Muzaffer Kına ve Dr. Sıtkı Koca; negatif (karanlık) güçlerin ülkemiz üzerindeki kötü emelleri hakkında sohbet edecekler ve onlara karşı neler yapılabileceğini konuşacaklardır.

 

Dernek 1971 yılında Şermil Üstad Muzaffer Kına tarafından Denizli’de kurulmuştur. Bir süre faaliyet gösterdikten sonra toplumda kafa karışıklığı yaratıyor diye İçişleri Bakanlığı tarafından kapatılmıştır. Dernek aynı isimle Şubat 2021 de Ankara’da yeniden kurulmuştur.

 

Dernek; Allah, yaradılış, ruh ve madde, İslam, tasavvuf, metafizik, parapsikoloji, kozmik enerji, biyoenerji, Türklerin binlerce yıllık tarihi, Dünya ve Dünya dışı kadim uygarlıklar, zaman ve mekan ve daha birçok konuda araştırmalar yapmaktadır.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAĞLIK, İÇİN, YAZ, KAMPI,
Yorumlar
Haber Yazılımı