MODİFİYE SEVERLER BURDUR'DA BULUŞTU
Haber
02 Kasım 2021 - Salı 08:53
 
MODİFİYE SEVERLER BURDUR'DA BULUŞTU
İşte haberin detayları
BURDUR Haberi
MODİFİYE SEVERLER BURDUR'DA BULUŞTU

Burdur Belediyesi ve Burdur Modifiye Severler Kulübü ile ortaklaşa düzenlenen etkinlik Halk Pazarında yapıldı. Düzenlenen etkinlikte birbirinden pahalı ve modifiyeli araçlar sergilendi. Etkinliğe Burdurluların ilgisi yoğun oldu.

Etkinlik konuşan Başkan Ercengiz “ Böyle bir etkinlik için arkadaşlarımız bizlere müracaat ettiğini de gönülle bu işi seve seve yapabileceğimizi söyledik. 1,5 yıl süren pandemi nedeniyle artık çok bunaldık sıkıldık. Sosyal etkinliklere aktivitelere hasret kalmıştık. Bugün burada etkinliğin gerçekleşmesine biz belki de ev sahipliği yaptık ama emeği katkısı bulunan ve bu işte emeği çok fazlaca emeği geçen Burdur Modifiye Severler Kulübümüze teşekkür etmek istiyorum. Oldukça özveri ile çalışmışlar sizleri bir araya getirmişler biz sadece ev sahipliği yaptık.

Bu işin daha da büyümesini isteriz. İnsanlar sadece etten kemikten yapılı değil günlük hayatta da duygusal beslendikleri yerler var. Belli ki bu alandan beslenen birçok kardeşimiz var. Bugün burada birçoğu kendi ekonomik paylarından çoluğunun çocuğunun emeğinin katkılarında bir kısmını da ayırıp araçlarına bir tutku ile bağlanmışlar. Herkesin emeğine sağlık tekrar hoş geldiniz hayırlı olsun. Bir sonrakini yıl daha büyüklerini yapmak umuduyla sizlerin ve dostlarımızın burada olmasını yürekten diliyorum.

Kaynak: Editör: Ahmet ÇELİK
Etiketler: MODİFİYE, SEVERLER, BURDUR'DA, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı