MEHMET ALİ ÇELİK ve AYAK OYUNLARI
Haber
07 Şubat 2022 - Pazartesi 23:55
 
MEHMET ALİ ÇELİK ve AYAK OYUNLARI
Kamuoyunun bilgisine ve takdirine
ISPARTA Haberi
MEHMET ALİ ÇELİK ve AYAK OYUNLARI

Değerli Haberakdeniz okurları;

Yaklaşık 10 gün önce haber portalımızda yazıları yayınlanan M.Ali ÇELİK’in son dönemlerdeki fütursuz ve iftiraya varan yazılarının olduğunu tesbit ettik. Bunun üzerine yazılarına son verdik ve Haberakdeniz le olan ilişkilerini sonlandırdık. 
Kendisi ile ilgili olarak da güveni kötüye kullanma ve ZİMMETE PARA GEÇİRME vb. Sebeplerinden dolayı Cumhuriyet Savcılığına SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK.


M.Ali ÇELİK, 1994 yılında AKDENİZ GAZETESİ’ni kurduğunu ifade etmektedir. Gazetenin künyesinde AKDENİZ GAZETESİ’nin sahibinin M.Ali ÇELİK’in olmadığını hiçbir zaman da bu gazetenin sahibi olmadığı açıkça görülmektedir.
M.Ali ÇELİK kendisinin dürüst ve ahlaklı olduğunu  ifade ediyor.
KENDİ AİLESİNİ ALDATAN, YÜZLERCE VATANDAŞA OLAN BORCUNU ÖDEMEYİP İCRALIK OLAN M.Ali ÇELİK mi dürüst ve ahlaklı acaba.
Kureselakdeniz adlı haber portalının adresi olarak gösterilen büro üzerinde ONLARCA İCRA TAKİBİ BULUNMAKTA olduğunu ve en güzel kendisi biliyordur herhalde. Emekli maaşının kimin üzerinden çektiğini ve diğer gerçekleri bir sonraki yazımızda yayınlayacağız.

TR AKDENİZ Medya Ltd Şti adına verdiğimiz vekaletnameyi (şahsımdan habersiz olarak) suistimal ederek şirket üzerindeki bir OTOMOBİL’i sattığını öğrenir öğrenmez ( para vermeden ruhsatını devrettiği için) Otomobili geri almış bulunmaktayım. 
Bu mu M.Ali ÇELİK’in ahlak ve dürüstlük anlayışı.


Yine adıma birçok telefon numaraları aldığı ve telefon faturalarını ödemediği için evime icra takibi gelmesi üzerine Ç.Savcılığına suç duyurusunda bulundum bilahare yalvarmaları üzerine şikayetten vazgeçtim. Ancak Kamu davasına dönüştüğü için yargılama sonucunda hapis cezası aldı ve İstinaf tarafından da cezası onandı.


Ayrıca SEÇİLME HAKKI DA KISITLANDI.
Buradan ISPARTA VALİLİĞİ DERNEKLER İL SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜNE SESLENİYORUM:

SEÇİLME HAKKI OLMAYAN M.ALİ ÇELİK nasıl oluyor da TİNGADER ( Tüm İnternet Gazetecileri Derneği) Genel Başkanı Ünvanını kullanabiliyor.


Kendisinden yaklaşık 40 yaş küçük kızları tavlamaya çalışan bu yönde adı birkaç taciz davasına karışmış YARGI ''sonuçlanmış yada devam eden''  M.Ai ÇELİK dürüst ve ahlaklı öyle mi?
Hadi oradan…


 
Değerli okurlarımız, özel gibi görünen ancak ŞEHRİMİZİ İLGİLENDİREN BU ŞAHSIN ŞİMDİLİK KISACA ÖZELLİKLERİNDEN BAHSETMEK durumunda kaldık.
Bunda kendimizi sorumlu hissettiğimiz için yazmak durumunda bulunduk.  Çünkü ilgili şahsın hiçbir zaman akıllanmayacağı, aynı ahlak ve karekter çizgisinde devam edeceğini adımız gibi biliyorduk. Amacımız Aile ve çocuklarımızı bu tehlikeye karşı uyarmaktı.
Saygılarımızla;

TR AKDENİZ MEDYA

Haber Akdeniz İmtiyaz sahibi

Yusuf Erol ÇELİK

 

 

Kaynak: Editör: Ahmet ÇELİK
Etiketler: MEHMET, ALİ, ÇELİK, ve, AYAK, OYUNLARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı