KUMPASÇILARIN İFLASI ve RECEP ÖZEL
Haber
13 Nisan 2021 - Salı 11:01
 
KUMPASÇILARIN İFLASI ve RECEP ÖZEL
İşte Isparta'da siiyaset gerçekleri
ISPARTA Haberi
KUMPASÇILARIN İFLASI ve RECEP ÖZEL

BEN GÖREVİMİN BAŞINDAYIM. İHTİYAÇ OLUNAN HERYERDE VARIM, HERKESİN YANINDAYIM

Ak Parti Kurucu İl Başkanı Recep ÖZEL Isparta’da doğmuş, Isparta nüfus kütüğüne kayıtlı, sevinçte ve tasada halkıyla iç içe olan, iyi günde kötü günde halkıyla hemhal olan bir siyasetçi olarak zaman zaman kavga etmeyi göze alırken barışmasınıda bilen özelliği ile dün ne idi ise bugünde aynı kültür ve sağ duyusu ile Reisin yanında, yerli ve milli bir siyasi anlayışı ve Cumhur İttifakının hassas dengelerini kollayan ve gözeten bir siyaset adamıdır diyen kamuoyu Sn. ÖZEL için bakın neler söylemektedir :

1. Sn. ÖZEL vekil olsada olmasada her zaman Ak Parti’nin bir neferidir. Adam satmaz, aldatmaz, içi-dışı birdir, içten ve samimidir.

2. Kurucu il başkanıdır ama adeta hem fiili ve hemde resmi İl Başkanı gibi davasının başında ve sahipliğini yapmaktadır.

3. Birileri rant, kumpas, entrika peşinde koşarken, Rabbena Hepbenadan başka bir Dünya görüşü düşünmezken, kapitalist Dünya görüşünün esir aldığı, bir dünya dolusu mal sahibide olsa ikincisinide isteyen ve doymayan, deveyi hamuduyla yutmak isteyen egoist, çıkarcı, milli ve manevi değerlerden uzak, ülke ve millet evlatlarının Dünya ve Ahiret beklentisine sağır sultan olan, kendinin vazgeçilmez ve alternatifsiz olduğuna inanan zihniyete meydan okuyan bir siyaset adamı Recep ÖZEL namaz yolda komaz idailiyle yoluna devam eden bir Anadolu çocuğu.

4. Ak Parti’nin Kasım 2020’de yapılan kongre öncesinde Haber Akdeniz’in Osman ZABUN’dan başka kimi aday olarak görmek istiyorsunuz diye yaptığı iki anket sonucunda tabanda seçmen karşısında varlığının kaybolduğunu anlayan kumpas çetesinin ikinci listeyi (kongre salonunda çıkacağını bildikleri meydan savaşına rağmen) engelleyen zihniyetin Ak Parti’ye verdiği zararı telafi etmek için gece-gündüz çalışan ve Ankara-Isparta arasında mekik dokuyan bir vekil Recep ÖZEL.

5. Akut lösemili ve Bylock’cu olup olmadığının henüz kendi ağzından cevabını alamadığımız Osman ZABUN guya kongreden İl Başkanı olarak çıkmış olmasına rağmen Isparta kamuoyunun daha yüzünü bile göremediği ve meydana gelen siyasi boşluğu siyasi hamisi Süreyya Sadi BİLGİÇ’in doldurması gerekirken görev bilinci ve dava adamı kültürel kimliği ile varlığını her zaman hissettiren zor günlerin siyaset adamı Recep ÖZEL.

https://www.haberakdeniz.com.tr/haber-milletvekili-recep-ozel-ve-baskan-basdegirmen-in-katIlImlarIyla-Itso-da-tarIm-ve-hayvancIlIk-zirvesi-51143.html

KUMPASÇILAR İŞ BAŞINDA

6. Ak Parti YSK üyesi ve kurucu İl Başkanı Recep ÖZEL’e rağmen kumpasçılar Sn. Belediye Başkanı Şükrü BAŞDEĞİRMEN’i kuşatmak ve esir almak için şeytanın bile aklına gelmeyen her türlü gayr-ı ahlaki ve itibarsızlaştırma operasyonlarına girişerek istifa etmesi için ellerinden ne geliyorsa arkalarına koymadıkları bir ortamda yine sorumlu ve dava adamı bilinciyle; ''bana rağmen kimse Şehrü’l-emin Şükrü BAŞDEĞİRMEN’in kılına bile dokunamaz'' diyen bir sorumluluk abidesi Sn. ÖZEL.

7. Şehrü’l-emin BAŞDEĞİRMEN ve vekil Recep ÖZEL’e rağmen Yusufu kuyuya atanlara meydan okuyan varlığını ortaya koyarak başkan BAŞDEĞİRMEN’e yaptıkları bir siyaset ve sahiplenmedir ki, kumpasçılar, rantçılar, münafıklar, İttiat ve Terakki zihniyeti peşinde koşanlar, postmodern darbe heveslilerinin eylemlerinin bertaraf edilmesinin manevi sahipliğinin güç merkezi Sn. ÖZEL’den başkası değildir diyen bir kamuoyu bulunmaktadır.

https://www.haberakdeniz.com.tr/haber-sehru-l-emin-basdegirmen-ve-vekilimiz-ozel-tek-yumruk-51080.html

8. 1402-1413  yılları arasında Osmanlı Devletinin kardeş kavgalarıyla çalkalandığı ve Fetret Döneminin sona ermesi için nasıl ki tarihte millet evlatlarına sahip çıkan ve ülkeyi Aksak Timur istilasından kurtarmak için ayaklanan bir millet var idiyse Sn. ÖZEL’de parti içi hizipleşmelerin ayyuka çıktığı bir dönemde adeta tarih bilinci ve şuuruyla hareket ederek siyasi boşluk ve sahipsizliğe meydan okurcasına son iki aydır Isparta siyasetinin merkezinde Şehrü’l-eminle birlikte tek yumruk ve adeta bir mıknatıs gibi bir ve beraber hareket halinde Isparta’ya hizmette son sür’at yol almak için mücadele etmekte olduğunu gören bir kamuoyu var arkalarında.

Şehrü’l-emine kurulan kumpas tuzağının bozulmasının arkasındaki stratejik güç ile her hafta sosyal etkinlik ve hizmet projeleriyle yola devam eden Ak Parti çekirdek kadrosunun merkezliğini yapan Sn. ÖZEL ve arkadaşlarına Ak Parti seçmeni ve siyaset bilimcilerinin dua ve teşekkürlerinin yeni talebini de kamuoyuna duyurmak yine Haber Akdeniz olarak bize düşmüştür diyoruz ve ekliyoruz :

MUHALEFET PARTİLERİNİN (MHP-CHP-İP) SAHADA VARLIKLARINI DEVAM ETTİRDİKLERİ VE AK PARTİ’NİN BOŞ BIRAKTIĞI SAHAYI FAZLASIYLA DOLDURAN SN. ÖZEL VE SN. BAŞDEĞİRMEN BUNDAN BÖYLE 9 BELDE VE 12 İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARINI PARTİ AYRIMI GÖZETMEDEN ZİYARET DÖNEMİNİ BAŞLATIN…

 

Mehmet Ali ÇELİK

Haber Akdeniz İmtiyaz Sahibi

TİNGADER Gn. Bşk.

TGF (Türkiye Gezeteciler Federasyonu)

Isparta İl Sorumlusu

Kaynak: (HABER AKDENİZ) - HABER AKDENİZ Editör: Ahmet ÇELİK
Etiketler: KUMPASÇILARIN, İFLASI, ve, RECEP, ÖZEL,
Yorumlar
Haber Yazılımı