KUMPASÇILAR KIBLESİNİ Mİ ŞAŞIRDI?
Haber
23 Nisan 2021 - Cuma 15:28
 
KUMPASÇILAR KIBLESİNİ Mİ ŞAŞIRDI?
Haberakdeniz kulis
HABER AKDENİZ KULİS Haberi
KUMPASÇILAR KIBLESİNİ Mİ ŞAŞIRDI?

KUMPASÇILAR KIBLESİNİ Mİ ŞAŞIRDI?

 

 

İçimden avazımın çıktığı kadar haykırmak, dağlara çıkmak, taa gökyüzüne bakarak YUUUUUUH!... diye gökkubbeyi inletmek ve tekrar tekrar YUUUUUH!... diye dünyaya, cümle aleme ilan etmek, utanmaz ve arsızlara haddini bildirmek, siz kim oluyorsunuz, kimin maşasısınız, kıbleniz nedir, cemaliyel’evvelinizde Habil’i katleten Kabil soyundan mısınız? Hz. Adem’i Cennetten kovulmasına sebep olan şeytan ile akrabalık bağınız var mı, sizin dünya ve ukba kültürünüz nedir, Cennet ve Cehenneme kimler nasıl girer hiç düşündünüz mü, yoksa siz Osmanlı Saray entrikalarından medet bekleyen soysuzlardan mısınız, insanlar mümin münafık ve kafir olarak üçe ayrılıyorlarsa siz hangi sınıftansınız, yaşınız kaç, boyunuz kaç, sizin için bir anket yapılsa çapınızın çupunuzun beş para etmiyeceğinin farkında mısınız? Dün nerdeydiniz, bugün neredesiniz, yarın nerede olacaksınız, yani siz mukalemun musunuz diye kimsiniz diye sormak geliyor içimden.

 

BAŞDEĞİRMEN ve KUMPASÇILAR


Kumpasçılar tahterevalliye binmişler her tarafa dönüyorlar. Ama yerlerini bilmezler ordusunda da bir türlü yerlerini alamadıkları için kıble arayışlarına devam ederlerken ne yapacaklarını, ne b.. yiyeceklerinide bilemezliğin girdabında kime yaslanacaklarının arayışına (durmadan) devam etmektedirler.

Kumpasçılardan biri partisinden (CHP) ihraç edilirken istifa dilekçesiyle paçasını kurtarır, peşine taktığı  diğer yoldaşlarıyla CHP genel merkezine kadar gidip Şehrü’l-emin hakkında bir rapor müsvettesi verip Ankara’nın yollarını aşındırmaktan, utanmayan bu iğrenç surat ve yaratıklar, freni patlamış külüstür araba gibi nereye toslayacaklarının bile farkında olmadan yollarına devam etmektedirler.
Kumpasçıların birisi Cumhur İttifakının satılık ve besleme kalemşörlerinden olarak bendenizin uyarılarına rağmen akıllanmayan, yemek yediği kaba ... , ne idüğü belirsiz, kıblesiz, laf cambazı, kendisiyle kavgalı ve sosyal çevrede yüzüne gülünen ama arkasından ağıza alınmadık laflar edilen bu 3’lü çetenin reisi kadın kılıklı (haşa kadınlara saygımız sonsuzdur) kapitalist kimlik ve dünya görüşlü, bedbaht birisi olduğu halde diğer çete (kumpas) üyelerinin ise aklına şaşmamak elde değildir.
Yaklaşık bir kaç ay önce kumpas çetesinden birisi vasıtasıyla diğer çete üyelerinden birisine selam gönderdim vede dedim ki ; sizin birlikte olduğunuz o kişiye benim selamım yok, O’na çok dikkat edin, sizi yanlış yola sürükler ve başınızı belaya sokar diye de telkinde bulunmuştum.


KUMPASÇILARIN ARKASINDA KİM YADA KİMLER VAR?


Değerli Haber Akdeniz okurları kumpasçıların tarihi insanlık tarihiyle eşdeğerdedir. 
Zira Hz. Allah, Hz. Adem’i yaratırken Şeytan’ıda yaratmıştır diğer melekleride...
Dünya hayatı (mız) kıyametle son bulacağına göre (buna inanmayan KUMPASÇILAR olabilir) eninde sonunda Şeytan ve peşinde koşanlar emellerine kavuşacaklar ve Cehennemi boylayacaklar diye inanır ve iman ederiz.
Ama hiç kimse unutmasın ki bu dünya hayatında ''zerre kadar hayır işleyenle zerre kadar şer işleyen ukbada karşılığını görecek’’ orada ne evladın ailesine nede anne-babanın evladına sözü geçmeyecek, amel defterleriyle baş başa kalacaklardır.
Bizde o nedenle kumpasçılar, rantçılar, gerçek hayatı fani dünya hayatı gibi görenlere kamuoyu huzurunda sormak istiyoruz ki ;


1. Kasım 2020’de Ak Parti kongresinde Kasım BOSTAN’ın emir kulu eylemiyle kongre salonunda 2. Listenin engellenmesiyle ortaya çıkan meydan savaşının siyasi sorumluları mı var arkanızda?


2. Isparta’ya sadece geçerken uğrayan ama kurduğu bir siyasi ve ekonomik imparatorlukla kendinden başka kimseyi kendine rakip olarak görmeyen bir mason siyasetçi mi var arkanızda?

 

 

3. Yoksa, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Akut Lösemili ( kan kanseri ) Osman ZABUN'u Isparta belediye başkanlığına aday yaptıramayan bir milletvekili mi var arkanızda?


4. Ya şimdi belediye başkanı olsaydı şehri kim yönetecekti?


5. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde belediye başkanlığından indirilen ve son MHP genel kurulunda MYK üyeliğine bile seçilemeyen eski Başkan Yusuf Ziya GÜNAYDIN mı var arkanızda?


6. Sn. BAŞDEĞİRMEN'in 2 yıl boyunca hayata geçirdiği projeler ile geriye kalan 3 yıl bile dolmadan hayata geçireceği projeleri kıskanan zınni rakipleri mi var arkanızda?

 


7. Mardin kökenli eski Öğretmenevi müdürü ve şimdi ki İl özel idaresi genel sekreteri Mahmut ZADEOĞLU'nun yargıya intikal eden yolsuzluklarına rağmen arkasını dayadığı siyasi hami TBMM bşk. Vekili Sn. Süreyya Sadi BİLGİÇ ve yandaşları mı var arkanızda?


8. Ak Parti belediye başkanlığına adaylığını açıklayan ama umduğunu bulamayan eski BLT TÜRK TV stüdyolarını sizin için sonuna kadar açanlar mı var arkanızda?

 

KİMİN ELİ, KİMİN CEBİNDE?

KUMPASÇILAR CHP GENEL MERKEZİNDELER

 

9. Gecenin köründe Isparta İl özel idaresi genel sekreteri hakkında Yeni Çağ gazetesi ve Haberakdeniz'de yayınlanan ve daha sonra bu konuda CHP İl başkanı Sn. HALICI ile İYİ Parti teşkilat başkanı Sn. BÜYÜKÇAM'ın basın açıklamaları ile İl Özel İdaresindeki yolsuzluk haberini bizden önce verirken önce Mahmut ZADEOĞLU ve daha sonrada CHP Genel Merkezine kadar gidenlere söylenecek çok ama çok sözümüz varken bunlar için çene yormaya değmez diyoruz ve yolumuza devam ederken BASIN MENSUPLARINI ÜNLÜ FEYLESOF DİYOJEN GİBİ GÜN IŞIĞINDA ARIYOR VE NEREDESİNİZ DİYORUZ?


10. Anladık BASIN ile BESİN arasında ince ama çok önemli yazılım, anlam ve nüans farkı bulunmaktadır.
Biz Haberakdeniz olarak diyoruz ki Isparta'nın geleceği için ey BESİN MENSUPLARI neredesiniz?


11. Kumpasçıların gerçek niyetinin Ulu Hakan II. Abdülhamit'i devirmeye çalışan İttiat ve Terakki çetelerinin yolu olduğunu hiç araştırıp, harekete geçmeyi ve tarihteki müstevlilerin emelleriyle şimdikilerin aynı emel peşinde koştuklarını hiç ama hiç merak edip, araştırıp, kamuoyunun yüksek menfaati için niçin yazmıyor, konuşmuyor ve suskunsunuz?
Bir insan veya bir besin mensubu münafık olmamalıdır. Yerini tam olarak belirtmeli ve ortaya koymalıdır. '' Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın '' diyen kahpe zihniyetten uzak kalınmazsa birgün sizde aynı kumpasçıların hedefi haline gelebilirsiniz. 
Değerli (!) kumpasçı arkadaşlar hiç kimse unutmasınki, haksızlık karşısında suskun kalan kör şeytandır. Siz, siz olun millet düşmanlarının aleti olmayın, aklınızı peynir ekmekle yemeyin, yolunuzu ve istikametinizi yeniden gözden geçirin. Kimin dümenindesiniz, iyi düşünün.
Kamuoyunda sizin için dillendirilen '' kimin eli kimin cebinde '' sorusunun muhattabı olmaktan uzak durun.
Yakında, bir fırıldak gibi döne döne başınız ağrımadan, beyninize yön veren omurilik soğanınız devre dışı kalmadan hizaya gelin.
Unutmayın, fırıldaklık geçerli bir meslek gibi gözüksede sonu itibarsızlıktır.

 

12. Muhterem (!) kumpasçılar Isparta ufak bir şehirdir. Herkes kimin ne olduğunu ne yaptığını ve kimin satılık veya kiralık kalem kullandığını çok iyi bilir. 
O nedenle yarınlar çok önemlidir. Siz yarınlarda var olmak istiyorsanız içinde bulunduğunuz yolun kutta-i tarik ( çıkmaz sokak ) olduğunu unutmayın.
Şehrü'l-emin Şükrü BAŞDEĞİRMEN'in şahsında yürüttüğünüz kindar, kavgalı, gürültülü ve kendinizinde ne yaptığınızı bilmediğiniz bu yoldan bu sevdadan vazgeçin. Sevilmek isteniyorsanız insanları da sevmesini bilin.

 

Not: Kumpasçılardan birinin Ankara 42. Asliye Ceza Mahkemesi'nden aldığı ceza dosyası hakkındaki bilgilerini ve kripto sahtekarlığını yakında açıklayacağız.

 

 

Mehmet Ali ÇELİK

Haber Akdeniz İmtiyaz Sahibi

TİNGADER (Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği) Gn. Bşk.

TGF (Türkiye Gazeteciler Federasyonu) Isparta İl Temsilcisi

Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı üyesi

Kaynak: Editör:
Etiketler: KUMPASÇILAR, KIBLESİNİ, Mİ, ŞAŞIRDI?,
Yorumlar
Haber Yazılımı