KREDİ VE KREDİ KARTI BORCU OLANLARA MÜJDE
Haber
26 Nisan 2021 - Pazartesi 09:34
 
KREDİ VE KREDİ KARTI BORCU OLANLARA MÜJDE
Haberin detayları
EKONOMİ Haberi
KREDİ VE KREDİ KARTI BORCU OLANLARA MÜJDE

Kredi kartı ve kredi borcu olanlara müjde! Tek bir SMS ile 50 bin TL kredi imkanı! Denizbank, İş Bankası, Finansbank…

Gündemde yoğun ilgi gören, kredi kartı ve kredi borcu olanlara müjdeli haber geldi. Bankalar sadece tek bir SMS ile 50 bin TL kredi imkanı sunuyor. Özellikle koronavirüsten dolayı kredi çekmek zorunda kalan ve ödeyemeyen, aynı şekilde kredi kartından çok fazla harcama yapan ve ödeyemeyen vatandaşlar rahat bir nefes alacak. Borç kapatma kredi sayesinde kolayca ödeme yapabilecekler. Denizbank, İş Bankası, Finansbank ve diğer bankaların borç kapatma kredisi şartları neler? İşte detaylar

Gündemde yoğun ilgi gören, kredi kartı ve kredi borcu olanlara müjdeli haber geldi. Bankalar sadece tek bir SMS ile 50 bin TL kredi imkanı sunuyor. Özellikle koronavirüsten dolayı kredi çekmek zorunda kalan ve ödeyemeyen, aynı şekilde kredi kartından çok fazla harcama yapan ve ödeyemeyen vatandaşlar rahat bir nefes alacak. Borç kapatma kredi sayesinde kolayca ödeme yapabilecekler. Denizbank, İş Bankası, Finansbank ve diğer bankaların borç kapatma kredisi şartları neler? İşte detaylar…

Kredi ve kredi kartı borcu olanların rahat bir nefes almasını sağlayacak gelişmeler yaşanıyor. Bankalar borç kapatma kredisi ile kolay ödeme imkanı sunuyor. Pandemi sürecinden dolayı ekonomik olarak zorluk çeken ve borçlarını kapatamayan milyonlarca vatandaş 50 bin TL kredi kampanyası ile ödemelerini yapabilecek. Denizbank, İş Bankası, Finansbank ve daha pek çok bankanın kredi ayrıntılarını sizler için haberimizde derledik.

İhtiyaç Kredisi Yapılandırma Kredisi Veren Bankalar

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), İş Bankası, Garanti BBVA, Denizbank, İNG Bank, QNB Finansbank, Yapı kredi Bankası ve Aktif Bank

Garanti BBVA, Denizbank, İNG Bank, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), İş Bankası, QNB Finansbank, Yapı kredi Bankası ve Aktif Bank kredi kartı borçlarını yapılandırabilir. Bu bankaların dışında Akbank'ta müşterilerine 1 sene vadeli 20.00 TL limitli kredi kartı borçları adına yapılandırma kredisi veriyor.

Borç Kapatma veya Transfer Kredisi İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Borç kapatma kredisi almak isteyenler yukarıda belirtilen bankalara giderek başvuru yapabilirler. Bu bankaların genel olarak aradığı şartlar borçlarla ilgili yasal takibin olmamasıdır. Banka borçlarınız yüzünden herhangi bir yasal sürecin başlatılmamış olması gerekmektedir.

Ayrıca bu bankalar sizden gelir belgesi de istemektedir. Gelir belgesi ile birlikte ve yasal süreç içerisinde değilseniz borç kapatma kredisine başvuru yapabilirsiniz. Borç kapatma kredisinin taksitleri gelir belgenize göre düzenlenir ve maaşınızın yarısını geçmeyecek şekilde hesaplanır.

İpotekli bir şekilde de borç kapatma kredisi veren bankalar bulunmaktadır. Yukarıda belirtilen bankaların şubelerine giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Borç kapatma kredisi başvurunuz onaylandığı zaman diğer bankalar üzerinde bulunan borçlarınızın tamamı kapatılacaktır.

Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır?

Birçok vatandaş bankalara borçlarını ödemekte zorlanmakta ve birden fazla bankaya borcu bulunmaktadır. Her bankaya ayrı tarihlerde borç ödeyen vatandaş, maddi ve manevi olarak yorulmaktadır.

 

Hem maddi açıdan hem manevi açıdan rahatlamak için borç kapatma kredisi verileceği bazı bankalar tarafından açıklandı.

Bu kredi ile tek bir banka üzerine borçlanacak ve borcunuzu tek bir bankaya belirlenen bir gün içerisinde ödeyebileceksiniz. Her ay farklı bankalara farklı günler içerisinde para yatırmak sizi yorabilir.

 

Kaynak: Editör: Ahmet ÇELİK
Etiketler: KREDİ, VE, KREDİ, KARTI, BORCU, OLANLARA, MÜJDE, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı