KOLBUDAK’TAN BAŞKAN SEÇER’E ZİYARET
Haber
12 Kasım 2021 - Cuma 21:49
 
KOLBUDAK’TAN BAŞKAN SEÇER’E ZİYARET
TİNGADER Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Kolbudak, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret etti.
MERSİN Haberi
KOLBUDAK’TAN BAŞKAN SEÇER’E ZİYARET

TİNGADER (Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Kolbudak, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret etti.

 

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaret sırasında gündeme ilişkin çeşitli konular görüşüldü ve Mehmet Kolbudak tarafından Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e maddeler halinde bazı önerilerde bulunuldu.

 

Başkan Vahap Seçer, Mehmet Kolbudak’ın STK çalışmaları konusunda çok iyi bir performansa sahip olduğunu belirterek, “Yerel seçimler öncesi Sayın Kolbudak’ı ziyaret etmiş başkanı olduğu dernek ve yöneticileriyle bir araya gelmiştim. STK’ları yol gösterici olarak kabul ediyor ve önemli konularda onlarla görüş alış-verişinde bulunmanın yararımıza olacağına inanıyorum” dedi.

 

TİNGADER YİK Üyesi Mehmet Kolbudak da, uzun zamandan beri biraraya gelemediği Başkan Seçer’in çalışmalarını uzaktan da olsa takip ettiğini ve başarılı bulduğunu söyledi.

 

Yoğun ziyaret programına rağmen kendisine zaman ayırdığı için Başkan Vahap Seçer’e teşekkür eden Kolbudak, “Seçim öncesi sizi birlikte ağırladığımız STK başkan ve yönetici arkadaşlarımın da bu ziyarette yer almalarını isterdim. Ancak sizin buradaki yoğunluğunuzu gördükten sonra her talebe karşılık veremediğiniz konusundaki haklılığınıza bizzat şahit oldum. Dolayısıyla arkadaşlarımla birlikte tekrar sizi ağırlamak istiyoruz” dedi.

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ise, Mehmet Kolbudak’ın davetine teşekkür ederek ilk fırsatta buziyareti gerçekleştireceğini ifade etti.

   

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOLBUDAK’TAN, BAŞKAN, SEÇER’E, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı