Dere: Pandeminin sorumlusu esnaf değil
Haber
29 Mart 2021 - Pazartesi 11:23
 
Dere: Pandeminin sorumlusu esnaf değil
Pandeminin sorumlusunun esnaf ve sanatkarlar olmadığını kaydeden AESOB Başkanı Adlıhan Dere, "Esnafımız Pandeminin başladığı günden bu yana maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaktadır" dedi.
EKONOMİ Haberi
Dere: Pandeminin sorumlusu esnaf değil

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere,  Alanya’da faaliyet gösteren Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı esnaf odalarını ziyaret etti. Alanya Belediye Başkanı ve Oda Başkanları ile birlikte esnaf ve sanatkarları işyerlerinde ziyaret eden AESOB Başkanı Adlıhan Dere, dinamik denetim modeli kapsamındaki gerekli bilgilendirmeleri yaptı.

 

PANDEMİ DEĞERLENDİRMESİ

Pandemi süreci hakkında değerlendirmelerde bulunan Başkan Dere, “Bugün Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel ve Alanya Oda Başkanlarımız ile birlikte Alanya esnaflarımızı işyerlerinde ziyaret ediyoruz. 1 Mart kademeli normalleşme süreci ve dinamik denetim modeli kapsamında gerekli bilgilendirme ve rehberlik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Denetimlerimiz kapsamında esnaf ve sanatkarlarımızın Pandemi tedbirlerine tam anlamıyla uyduklarını, dükkanlara girişte dezenfektan ve ateş ölçümü yaptıklarını görüyoruz. Esnafımız Pandeminin başladığı günden bu yana maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaktadır. Esnafımız Pandeminin sorumlusu olarak gösterilmemelidir. Buradan tüm hemşerilerimize hijyen kurallarına uymalarını özellikle rica ediyoruz. Kısıtlamaların yeniden gelmemesi için hep birlikte mücadele etmeliyiz.” dedi.    

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dere:, Pandeminin, sorumlusu, esnaf, değil,
Yorumlar
Haber Yazılımı