BURDUR İYİ PARTİ İL BAŞKANI FARUK ERKAN’DAN SAGALASSOS-KİRAZLIDERE YOLU İÇİN TEMKİNLİ DESTEK SÖZÜ
Haber
29 Ekim 2021 - Cuma 20:38
 
BURDUR İYİ PARTİ İL BAŞKANI FARUK ERKAN’DAN SAGALASSOS-KİRAZLIDERE YOLU İÇİN TEMKİNLİ DESTEK SÖZÜ
İşte haberin detayları
BURDUR Haberi
BURDUR İYİ PARTİ İL BAŞKANI FARUK ERKAN’DAN SAGALASSOS-KİRAZLIDERE YOLU İÇİN TEMKİNLİ DESTEK SÖZÜ

Değerli Haber Akdeniz okurları,

Biz her zaman kamuoyunun beklenti ve yüksek menfaati için var olduk ve var olmaya devam edeceğiz.

Bugüne kadar toplumsal fayda için mücadele ederken beytül-mala göz dikenler, yetim hakkı gözetmeyenler, hırsızlar, caniler, katiller, kul ve millet hakkını gasp edenler için savaş açtık.

‘’Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır’’ sloganıyla gizlenen ve ört bas edilmeye çalışılan  her olayın üzerine gittik.

Hiç kimsenin yazamadığını yazdık. Kamuoyunun fahri avukatlığını ve tercümanlığını yaptık. Bu uğurda kalemimizi kiraya vermedik, satılığa çıkarmadık, emanet kalem kullanmadık.

Merhum İnönü döneminde Devlet’e vergi borcunu ödemeyenlerin çalıştırıldıkları ve o nedenle adına ‘’Vergi Yolu'' denilen Kirazlıder-Sagalassos yolu için başlattığımız güçlü ve büyük yol yapım kampanyasına Burdur İYİ Parti İl Başkanı Faruk ERKAN’da evet derken acaba toplumsal fayda varken Burdur için ticari kayıp olabilir mi diyede Haber Akdeniz’e bir soru sormaktan kendisini alıkoyamamıştır.

Kendisiyle baş başa yaptığımız görüşmede vardığımız ortak nokta ise Kirazlıdere-Sagalassos yolunun yapılması için öncülük edenlere destek vereceklerinden ibarettir.

Zaten Burdur-Isparta arasında yapımına hızla devam eden duble dostluk yolunun tamamlanmasıyla iki İl arasındaki mesafe 14 km’ye düşmesiyle Ağlasun-Burdur arasındaki 32 km’lik yolunda 28 km’ye düşmesi karşısında ne Ağlasun’un ve nede Burdur’un hiçbir kaybının olmayacağı gibi üstüne üstlük her iki kamuoyu içinde faydanın dahada artacağı ortadayken Sn. Faruk ERKAN’ında aklın yolundan başka diyeceği bir söz kalmamıştır.

Bizde Haber Akdeniz olarak kendilerine gönülden teşekkür ediyoruz.

Not: Yarın Burdur CHP Milletvekili , TBMM idari amiri Dr. Mehmet GÖKER'in görüşlerine yer vereceğiz.

 

Lüten bizi takip etmeye devam edin...

 

 

 

Mehmet Ali ÇELİK

Haber Akdeniz İmtiyaz Sahibi

TİNGADER (Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği) Gn. Bşk.

TGF (Türkiye Gazeteciler Federasyonu) Isparta İl Temsilcisi

Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı üyesi

Kaynak: Editör: Ahmet ÇELİK
Etiketler: BURDUR, İYİ, PARTİ, İL, BAŞKANI, FARUK, ERKAN’DAN, SAGALASSOS-KİRAZLIDERE, YOLU, İÇİN, TEMKİNLİ, DESTEK, SÖZÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı