BAŞKAN ERCENGİZ SÖZÜNÜ TUTTU
Haber
25 Ekim 2021 - Pazartesi 10:33
 
BAŞKAN ERCENGİZ SÖZÜNÜ TUTTU
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Sosyal Medya hesabı Twitter üzerinden “En kısa zamanda Necatibey Mahallesi sakinlerimizi ziyaret ederek sıkıntılarını dinleyeceğiz” diyerek söz vermişti.
BURDUR Haberi
BAŞKAN ERCENGİZ SÖZÜNÜ TUTTU

Başkan Ercengiz verdiği sözü tutarak bugün Necatibey Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Ercengiz “ Biz 1 yıldır bu projenin dışındayız. Daha önce Bozkurt Mahallesinde yani Deprem evlerinde 9 bin metrekare yerimizi verdik ama projenin paydaşı idik ve bugüne kadar bunu takip ettik.

Hatta bütün izinleri bizden almak şartı ile yapılacak ne varsa biz takip ettik. Ancak biz şu anda buradaki projenin dışındayız Bakanlık kendi tasarrufunda buradaki projeyi yürütüyor. Duyduk ki sizlerin sıkıntıları var ve hatta bir kısmınız bazı vatandaşlarımız bu işlerin Belediye ile ilgilini düşündüğü için zaman zaman bizleri aramaktadır.

 Baktık ki bu iş kafa karışıklığı yaratmış bazı açıklamalar yapılmakta ancak bazı vatandaşlarımız yapılan açıklamalardan tatmin olmamış. Biz şimdi sizlerin sorunlarını dinleyip Bakanlık ile iletişime geçeceğiz.

Bakanlığın burada ne yapmak istediğini de öğrenerek sizlere yeniden bilgi vereceğiz. Sormak istediklerinizi biz cevap verelim bilmediklerimizinde notunu alarak soruların cevabını alarak bir kez daha toparlanalım” dedi.

Kaynak: Editör: Ahmet ÇELİK
Etiketler: BAŞKAN, ERCENGİZ, SÖZÜNÜ, TUTTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı