AK PARTİ ISPARTA İL BAŞKANI KİM OLSUN?
Haber
18 Ekim 2020 - Pazar 19:10
 
AK PARTİ ISPARTA İL BAŞKANI KİM OLSUN?
ISPARTA Haberi
AK PARTİ ISPARTA İL BAŞKANI KİM OLSUN?

AK Parti Gn.Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni Ömerler bulmak lazım sloganıyla başlayan AK Parti teşkilatlarındaki yenilik tüm hızıyla Türkiye genelinde devam ederken şimdide AK Parti Isparta İl Kongresinde seçilecek ve yeni il başkanı olacak Ömer'e sıra geldi.

 

Isparta kamuoyu ve AK Parti seçmenincede yeniden aday yapılmaması ve sevilmeyen (istenmeyen) AK Parti İl Başkanı Av.Osman Zabun'un yerine kimin gelmesi gerektiğinin sağlıklı cevap bulması için Haber Akdeniz yine tarihi sorumkuluklarından birine daha imza atmaktadır.

 

31 Mart 2019'da yapılan yerel seçimlerde nasılki, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'in seçileceğini yaptığımız dört ayrı anketle (Aralık, Ocak, Şubat, Mart) yüzde yüz bilmişsek ve 31 Mart 2019 akşamı Sn.Başdeğirmen'in alacağı oy yüzdesini bile tam isabetle tutturmuşsak şimdide Sn.Zabun'un yerine kimin gelmesi gerektiğini Isparta kamuoyuna sormak için yeni bir anket başlatıyoruz.

 

Yapmakta olduğumuz anket formuna yine Sn.Zabun'un adını koymayı gazetecilik adabı ve taşıdığımız sorumluluk gereği olarak görüyoruz.

 

Haber Akdeniz olarak umuyoruz ve bekliyoruzki sadece Isparta AK Parti kazanmasın hizmet bekleyen Isparta'da kazansın istiyoruz.

 

Anketimiz 2000+ . . .kişiliktir ve 17 aday üzerinden yapılacaktır.Anket sonunda ilk 5(beş)e girenler hakkında tekrar yeni bir anket daha yapacağız. Bu kez (ikinci) yapacağımız anket 1000+. . .kişilik olacaktır ve yüz yüze yapılacaktır.

 

Haber Akdeniz olarak anketimize katılacak tüm okuyucularımıza ve vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz.

 

Mehmet Ali ÇELİK

Haber Akdeniz İmtiyaz Sahibi

TGF (TÜRKİYE GAZETECİLER FEDERASYONU) Isparta İl Temsilcisi

Eda KARACA (Muhabir)

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, ISPARTA, İL, BAŞKANI, KİM, OLSUN?,
Yorumlar