Isparta Burdur Antalya Denizli Ulusal Gündem ve Dünya Haberleri
Astroloji

 

 

 
Akrep (24.09.2020)
Geçmişteki partnerinizden bugün haber alabilirsiniz. Geçmiş yerine ana odaklanmalısınız. Yeni hayat yeni umut demektir. Ortaklı çalışma yürüttüğünüz projeleriniz var ise zihin karışıklığına karşı biraz daha fazla tedbirli hareket etmek hata payını en aza indirmenize olanak sağlayacaktır.
 
Aslan (24.09.2020)
Çalışma ortamınızda manipülatif söylemlerle karşılaşabilirsiniz. Başarılarınız kıskanılıyor olabilir. Sizin üzerinize oynayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Sizleri tartışmanın içerisine çekmeye çalışan kişilere pirim vermemelisiniz. Dik duruşunuz onlara her zaman ders olacaktır.
 
Balık (24.09.2020)
İlişkinizde mesafeli olmak isteyebilirsiniz. Bu duruma neyin sebep olduğunu partneriniz anlamamış olabilir. Alındığınız konuyu açıkça ifade etmek ruhunuza iyi gelecektir. Ailenizden beklenmedik haberler alabilirsiniz. Sakin kalarak soğukkanlı cevaplar vermelisiniz. Ruhunuza iyi gelen dostlarınızla iletişiminizi kesmemeye özen göstermelisiniz.
 
Başak (24.09.2020)
Kariyer alanınızda iletişiminiz oldukça yüksek olabilir. Ruhunuza iyi gelen çalışma ortamını sonunda bulmuş olabilirsiniz. Yeni çalışma arkadaşlarınız da sizleri oldukça sevgiyle karşılamış olabilirler. Kendi doğanızı yansıtmakta acele etmemelisiniz. Öncelikle çevre koşullarını gözlemlemek sizlere başarı getirecektir.
 
Boğa (24.09.2020)
Planlarınız arasında şehir dışında vakit geçirmek var ise tekrar gözden geçirebilirsiniz. Çalışma ortamınızda beklenmedik problemlerle karşılaşabilirsiniz. Kardeşlerinize fazla düşkün olmanız onları boğuyor olabilir. Özgürlük alanlarını kısıtlamadan desteğinizi sürdürmelisiniz.
 
İkizler (24.09.2020)
Finansal konularınız içinden çıkılamaz bir hal alabilir. Bu konuda uzman kişilerden mutlaka destek almalısınız. Miras konularında ailenizle karşı karşıya geliyor olabilirsiniz. Empati yaparak yaklaşmak sizlerin ve aileniz arasındaki problemleri çözüme kavuşturabilir. İletişim sizin işinizidir.
 
Koç (24.09.2020)
Duygusal olarak uzaklara gitmek isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Kendinizi dengede tutmak için çaba harcıyor olabilirsiniz. Yapılan haksızlıklar, sorunlar hepsi sizin öfkelenmenize neden olabilir. Yalnız kalmayı seçmek veya partnerinize içinizi dökmek sizleri oldukça rahatlatacaktır. Kariyer hayatınızda beklediğiniz geri dönüşleri alabilirsiniz. Kendinizi özgür hissetmeye odaklanmalısınız.
 
Kova (24.09.2020)
Bu aralar şehir değişikliği planları içinde olabilirsiniz. Aileniz bu planlarınızı onaylamıyor olsa da duygularınızın peşinden gitmek isteyeceksiniz. Yeni ufuklar yeni çevreler yeni insanlar sizlerin hayatınıza güzel dokunuşlar yapmak için bekliyor. Partnerinizin desteği ile tuttuğunuzu koparmaya devam edebilirsiniz.
 
Oğlak (24.09.2020)
Partnerinizle bir konu da fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Kendi düşüncenizin haricinde konulara empati yaparak bakmak size farklı bir bakış açısı kazandırabilir. Aileniz onları ihmal ettiğinizi düşünebilir. Çalışıyorsunuz zamanınız kısıtlı haklı olabilirsiniz fakat aile ve sevdikleriniz için çalıştığınızı unutmamalısınız.
 
Terazi (24.09.2020)
Kararsızlığınız neticesinde finansal kayıplar yaşayabileceğiniz bir gün olabilir. Duygularınızla karar vermek yerine uzman bir kişiden danışmanlık alarak karar vermeniz kayıp riskini en aza indirecektir. Derin konularda aşırıya kaçıyor olabilirsiniz. Ruhsal durumunuzun kötüleşmemesi için yüzeyde hareket etmek sizler için toparlayıcı olacaktır.
 
Yay (24.09.2020)
Oldukça enerji dolu bir güne başlıyor olabilirsiniz. Yaşamı umutla kucaklayarak çevrenizdeki insanlara da pozitif enerji yayıyorsunuz. Sevilen kişiliğiniz bütün ortamlarda aranan kişi profili. Partnerinize kötü davrandığınızın farkına varıp gönlünü almak için sürpriz hazırlığı içerisinde olabilirsiniz. Uzman olduğunuz konularda başarılılarınızı devam ettirmelisiniz.
 
Yengeç (24.09.2020)
Ruhsal olarak kendinizi geçmişe bağlı hareket ederken bulabilirsiniz. Farkında olmadan davranışlarınızla kendinizi feda ediyor olabilirsiniz. Size değer veren kişilere karşı siz de aynı değerde karşılık vermelisiniz. Partnerinizle çatışma içerisine girmeden yalnız kalmayı tercih etmek bugünü daha sakin geçirmenize yardımcı olabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı